ALTERNATYWNE FORUM AKWARYSTYCZNE

Podziel się swoim akwarystycznym doświadczeniem. Poszerz swoją wiedzę.

Pomoc w doborze aranżacji do pierwszego HT

Dobór materiałów dekoracyjnych (kamieni i korzeni) do akwarium. Podstawy zakładania akwarium.

Pomoc w doborze aranżacji do pierwszego HT

przez Tomek 2015-02-02, 19:37
Cześć, już w tym miesiącu będę zakładał pierwsze akwarium typu HT. Do tej pory miałem tylko amatorskie akwarium z niewielką ilością roślin, które po czasie i tak wpadały do kosza ;) Teraz już nabrałem doświadczenia, przeczytałem mnóstwo tematów w internecie, więc sądzę, że jestem gotowy na prawdziwe akwarium roślinne. Już od grudnia zbieram rzeczy, zostało tylko szkło, system co2, no i elementy aranżacji. Tutaj jest problem. Pomysł jakiś w głowie mam, ale nie jest on za bardzo kreatywny. Podobają mi się aranżacje oparte na samych kamieniach, jak i na samych korzeniach. Nie umiem się zdecydować. Mam prośbę do Was :) Czy moglibyście powrzucać zdjęcia ciekawych, ale nie przesadnie skomplikowanych akwarii opartych na kamieniach, albo na korzeniach? Zbiornik będę miał 65x30x35h (od PlantaGarden :D).
Doświadczony użytkownik

przez Natural-Aqua 2015-02-02, 20:16
Bardziej nastawiasz się na akwarium typu naturalnego, ADA czy w kierunku raczej tradycyjnego holendra wolałbyś pójść?
Ekspert

przez Tomek 2015-02-02, 20:22
Interesuję mnie akwarium nature.
Doświadczony użytkownik

przez Kuba92 2015-02-02, 21:10
To może połączyć kamienie z korzeniami jak nie możesz się zdecydować,da się wykonać takie proste aranżacje. Patrzyłeś po galeriach,w necie tego pełno.
Użytkownik

przez Tomek 2015-02-02, 21:25
No właśnie patrzyłem, tylko że sam nie jestem mega kreatywny, a jak już znajdę coś w necie to problem będzie kupić takie same korzenie i kamienie :> No wiem, że jestem wybredny, no ale to pierwsze HT, może najpierw zrobię coś prostego, a później za jakiś rok restarcik i coś bardziej skomplikowanego ;)
Doświadczony użytkownik

Informacja

Ten wątek ma 41 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany, aby wyświetlić wszystkie odpowiedzi.

Zaloguj  •  Zarejestruj

Sortuj według